100 tysięcy Gości Albumu Jacka Frankowskiego

2011-01-08

Album Jacka Frankowskiego prezentowany na stronie Albumu Polskiego oczekuje na swojego stutysięcznego Gościa.

Tekst opublikowany na stronie AlbumPolski.pl

 

Drodzy Czytelnicy Albumu Polskiego,

jestem rysownikiem z Kącika Album Jacka Frankowskiego na prawym marginesie tej strony, na której teraz czytacie ten tekst. W dniu dzisiejszym 7.01.2011r. o godz. 12.07 odnotowany został 99348 gość odwiedzający mój autorski Kącik. Zbliżamy się więc do jubileuszu stutysięcznego Gościa Kącika. Nie wiem czy jest możliwość ustalenia kto będzie tym 100 tysięcznikiem. Jeśli udałoby się tego dokonać to chciałbym uhonorować tego Gościa nagrodą autorską. Chciałbym też podziękować tym wszystkim, którzy odwiedzając Album Jacka Frankowskiego wpisali się do księgi Gości. Jest już tych wpisów 183. Będę codziennie sprawdzał licznik odwiedzin mojego Albumu żeby uchwycić moment przekroczenia 100 tysięcy odwiedzających. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Czytelników Albumu Polskiego a w szczególności oglądaczy Albumu Jacka Frankowskiego.

PS. Może jest trochę skomplikowane wchodzenie do Albumu moich karykatur więc mała instrukcja dla tych, którzy maja mniejsze internetowe doświadczenie.

- klikniecie na napis Album Jacka Frankowskiego

- po otwarciu obrazka z autokarykaturą i sztalugą klikamy na którykolwiek element obrazka i otwiera się Strona Główna.

- teraz są cztery możliwości wyboru tego co chcemy oglądać: O mnie, Aktualności, Galeria i Księga Gości. Wyboru dokonujemy klikając na to co Nas interesuje.

- przy wyborze Galerii sprawa będzie trochę skomplikowana. Pojawi się m.in. pasek z napisem Kategoria. Klikając na niego otworzymy spis Kategorii w jakich zostały umieszczone rysunki w Galerii Albumu.

- klikając z kolei na wybraną kategorię otwieramy jej zasób rysunkowy rozmieszczony na iluś tam stronach miniaturek.

- kliknięciem na interesującą Nas miniaturę otwieramy rysunek w dużym formacie. Rysunek po obejrzeniu zamykamy klikając na X w prawym dolnym rogu rysunku.

- chcąc zmienić oglądaną kategorię klikamy na pasek Kategorie.

Galerię można odwiedzać też bezpośrednio wpisując adres: www.franek.pol.info.pl

Życzę uśmiechu podczas zwiedzania mojej Galerii i liczę na uwagi wpisane do Księgi Gości.

Jacek Frankowski

 

Jacek Frankowski
inf. wł.

zobacz archiwum...